Warsztaty odnawiania mebli

Warsztaty odnawiania mebli

warsztaty odnawiania mebli

W trakcie tych warsztatów uczestnicy mogą odnowić i wystylizować niewielki mebel, który przyniosą ze sobą. Może to być krzesło, szafka nocna, kwietnik, niewielki stolik –  drewniane, ze sklejki lub płyty. Jeśli uczestnik nie posiada takiego mebla, może do mnie napisać, zaproponuję coś z oferty mojej pracowni. Ze względu na wymagania techniczne materiałów i ograniczony czas warsztatów, niemożliwe będzie wykonanie napraw stolarskich, np. klejenia. W trakcie warsztatów:
* wykonamy podstawowe naprawy (uzupełnianie ubytków),
* przygotujemy powierzchnię do malowania,
* opowiem o właściwościach farb kredowych i wosków,
* zaprezentuję różne techniki malowania farbami kredowymi: przecieranie, stylizacja woskami, malowanie wielowarstwowe, przecierki wielowarstwowe, zdobienie farbami i woskami metalicznymi, zdobienie przy pomocy szablonów i pianki Terrapieno oraz preparatu do transferów,
* omówię podstawowe narzędzie, techniki i preparaty do czyszczenia i odtłuszczania mebli,
*  miło spędzimy czas przy ciastku, kawie, herbacie i innych napojach.
Ubierzcie się w wygodny strój, taki, którego nie będzie szkoda zabrudzić. Fartuchy i rękawiczki ochronne otrzymacie na miejscu.
Czas trwania – około 5 godz.
Minimalna liczba uczestników – 3 osoby.
Warunkiem uczestnictwa jest wpłata całości (tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/warsztaty-grupowe-odnawiania-mebli/) lub zadatku 100 zł (tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/zadatek-na-grupowe-warsztaty-odnawiania-mebli/). Zadatek jest bezzwrotny. Jeśli grupa nie zbierze się – warsztaty mogą zostać odwołane. W takim przypadku zwrócę pieniądze. Istnieje też możliwość umówienia się na inny termin.