Rodzaje warsztatów

Warsztaty odnawiania mebli

warsztaty odnawiania mebli

W trakcie tych warsztatów uczestnicy mogą odnowić i wystylizować niewielki mebel, który przyniosą ze sobą. Może to być krzesło, szafka nocna, kwietnik, niewielki stolik –  drewniane, ze sklejki lub płyty. Jeśli uczestnik nie posiada takiego mebla, może do mnie napisać, zaproponuję coś z oferty mojej pracowni. Ze względu na wymagania techniczne materiałów i ograniczony czas warsztatów, niemożliwe będzie wykonanie napraw stolarskich, np. klejenia. W trakcie warsztatów:
* wykonamy podstawowe naprawy (uzupełnianie ubytków),
* przygotujemy powierzchnię do malowania,
* opowiem o właściwościach farb kredowych i wosków,
* zaprezentuję różne techniki malowania farbami kredowymi: przecieranie, stylizacja woskami, malowanie wielowarstwowe, przecierki wielowarstwowe, zdobienie farbami i woskami metalicznymi, zdobienie przy pomocy szablonów i pianki Terrapieno oraz preparatu do transferów,
* omówię podstawowe narzędzie, techniki i preparaty do czyszczenia i odtłuszczania mebli,
*  miło spędzimy czas przy ciastku, kawie, herbacie i innych napojach.
Ubierzcie się w wygodny strój, taki, którego nie będzie szkoda zabrudzić. Fartuchy i rękawiczki ochronne otrzymacie na miejscu.
Czas trwania – około 5 godz.
Minimalna liczba uczestników – 3 osoby.
Warunkiem uczestnictwa jest wpłata całości (tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/warsztaty-grupowe-odnawiania-mebli/) lub zadatku 100 zł (tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/zadatek-na-grupowe-warsztaty-odnawiania-mebli/). Zadatek jest bezzwrotny. Jeśli grupa nie zbierze się – warsztaty mogą zostać odwołane. W takim przypadku zwrócę pieniądze. Istnieje też możliwość umówienia się na inny termin.

Warsztaty decoupage

warsztaty decoupage warszawa

Warsztaty podstaw decoupage’u oraz bardziej zaawansowanych technik – informacja o aktualnie proponowanych tematach znajduje się na stronie głównej.
Na warsztatach będziemy pracować z kolorową bejcą do drewna, farbą akrylową, papierem ryżowym, serwetkami, foremkami, masami plastycznymi, woskiem pozłacającym oraz wieloma innymi preparatami. Na zajęciach:
♥ opowiem o technice decoupage,
♥ zaprezentuję kilka różnych przedmiotów wykonanych tą techniką,
♥ pokażę najczęściej stosowane preparaty (farby, kleje, lakiery, media do spękań, złoceń itp.),
♥ wspólnie ozdobimy proponowany przedmiot, który zabierzecie ze sobą.
Tematyka warsztatów oraz poziom trudności są zróżnicowane i dobierane do wieku i umiejętności uczestników, a także pory roku (np. bombki w okresie Bożego Narodzenia, serca na Dzień Matki itp.).
Wszystkie materiały są w cenie, a ozdobione przedmioty zabierzecie do domu.
Czas trwania – około 3 godz.
Minimalna liczba uczestników – 3 osoby.
Warunkiem uczestnictwa jest wpłata całości (tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/warsztaty-grupowe-decoupage/) lub zadatku 50 zł ( tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/zadatek-na-warsztaty-grupowe-decoupage/). Zadatek jest bezzwrotny. Jeśli grupa nie zbierze się – warsztaty mogą zostać odwołane. W takim przypadku zwrócę pieniądze. Istnieje też możliwość umówienia się na inny termin.

Warsztaty makramy

makrama warsztaty warszawa

To warsztaty przeznaczone dla początkujących w pleceniu sznurków. W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzą się:
* co to jest makrama i skąd się wzięła;
* jakie są rodzaje sznurków i co można z nich zrobić;
* jak odmierzyć odpowiednią ilość sznurka;
* jakie materiały i narzędzia będą potrzebne;
* nauczą się podstawowych splotów oraz wykonają makramę, którą zabiorą ze sobą;
* po zajęciach otrzymają drukowane podsumowanie warsztatów, czyli informację o makramie, materiałach oraz fotograficzną instrukcję zaplatania podstawowych węzłów i całej makramy.
Czas trwania – około 3 godz.
Minimalna liczba uczestników – 3 osoby
Warunkiem uczestnictwa jest wpłata całości tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/warsztaty-grupowe-makramy/lub zadatku 50 zł tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/zadatek-na-warsztaty-grupowe-makramy/ Zadatek jest bezzwrotny. Jeśli grupa nie zbierze się – warsztaty mogą zostać odwołane. W takim przypadku zwrócę pieniądze. Istnieje też możliwość umówienia się na inny termin.