Miejsce warsztatów

Warsztaty w pracowni

warsztaty dekudeku

Warsztaty odbywają się w mojej pracowni, która mieści się przy ul. Rumiankowej 6 w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Grupy są maksymalnie 6-osobowe. Minimalna liczba uczestników to 3 osoby. Są to warsztaty odnawiania mebli, decoupage’u oraz makramy. Informacje o terminie, tematyce oraz cenie warsztatów znajdują się na stronie głównej.
Możliwe są również warsztaty indywidualne, czyli spotkanie sam na sam. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi jest możliwość przekazania większej porcji wiedzy niż na warsztatach grupowych, a całą swoją uwagę poświęcam  tylko jednej osobie. Termin takich warsztatów do uzgodnienia, również w środku tygodnia.

Specjalna oferta warsztatowa

warsztaty dekudeku

Warsztaty mogą być przeprowadzone poza moją pracownią, w dowolnym miejscu, np. w klubach, domach kultury, szkołach, świetlicach, na wydarzeniach organizowanych przez firmy i w innych zaproponowanych miejscach. Wszystkie potrzebne materiały przywożę ze sobą, a cena jest ustalana stosownie do ilości uczestników i zakresu warsztatów. Dodatkowo płatne są  koszty dojazdu, jeśli odległość przekracza 50 kilometrów od Warszawy.
W przypadku takich warsztatów wszystko ustalam z organizatorem pod konkretne zamówienie – rodzaj warsztatów, tematykę, zakres prac, stopień trudności, biorąc pod uwagę wiek uczestników, ich liczbę oraz czas przeznaczony na warsztaty. Po zgłoszeniu zapotrzebowania telefonicznie lub e-mailowo wysyłam ofertę z propozycjami i wyceną.
Mam również ciekawą ofertę na urodziny dziecka (lub inną uroczystość) – prace techniką decoupage lub makramy. Impreza urodzinowa może odbyć się w domu dziecka albo w wybranym przez rodziców miejscu. Termin do uzgodnienia.