Warsztaty

Warsztaty odbywają się w mojej pracowni, która mieści się
przy ul. Rumiankowej 6 w Warszawie, w dzielnicy Ursus.
Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany udziałem, wyślij zgłoszenie na adres e-mail:
margas.malgorzata@gmail.com
lub zadzwoń pod numer 501 716 822.
O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 Nie musicie nic ze sobą przynosić – wszystkie materiały i przybory dostaniecie na miejscu, a ozdobione przedmioty zabierzecie ze sobą.
W trakcie zajęć przewidziany jest niewielki poczęstunek oraz kawa, herbata i inne napoje.

Prośba: ubierzcie się w strój „roboczy”, coś czego nie będzie szkoda ubrudzić farbą. Na czas warsztatów dostaniecie fartuszki i rękawiczki, ale w trakcie malowania łatwo się pochlapać farbą. W pracowni będziecie mogli zakupić farby, woski i inne preparaty.

Warsztaty malowania farbami kredowymi
W trakcie zajęć zapoznam Was z farbami kredowymi i preparatami marki Autentico, wspólnie przećwiczymy różne techniki i ozdobimy jakiś przedmiot lub niewielki mebelek. Czas trwania warsztatów 3-4 godziny. Cena 200 zł.
Więcej informacji w kalendarzu szkoleń. 

Warsztaty indywidualne
Zapraszam na warsztaty indywidualne, czyli spotkanie sam na sam. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi jest możliwość przekazania większej porcji wiedzy niż
na warsztatach grupowych, a całą swoją uwagę poświęcam  tylko jednej osobie. Termin takich warsztatów do uzgodnienia, również w środku tygodnia.
Czas trwania 4-5 godzin. Koszt 300 zł.

Warsztaty decoupage
Przeznaczone są dla dorosłych i dla dzieci. Stopień trudności dostosowany jest do wieku oraz umiejętności uczestników – od podstaw decoupage’u po pracę ze specjalistycznymi preparatami. Czas trwania i cena uzależniona jest od przedmiotu i stopnia trudności. Więcej informacji w kalendarzu szkoleń.

001_FotoUrsusSpecjalna oferta warsztatowa
Warsztaty mogą być również przeprowadzone poza moją pracownią, w dowolnym miejscu, np. kluby, domy kultury. W takim przypadku wszystkie potrzebne materiały przywożę ze sobą, a cena jest taka sama jak w pracowni.

_MG_1562

Twórcze urodziny
Mam również ciekawą ofertę na urodziny dzieci – prace techniką decoupage i mix mediową. Impreza urodzinowa może odbyć się w mojej pracowni (w okresie wiosenno-letnim w ogrodzie), w domu dziecka albo w wybranym przez rodziców miejscu. Zapewniam doskonałą zabawę przez 2-3 godziny. Szczegóły do uzgodnienia. 

_MG_0539.CR2

IMGM4196.CR2

Regulamin Warsztatów

Regulamin dotyczy warsztatów prowadzonych w Pracowni Dekudeku. Określa on zarówno przeprowadzenia zajęć, metody rezerwacji miejsc i dokonywania płatności.

1. Organizatorem warsztatów jest firma:
Pracownia Dekudeku Małgorzata Margas
Rumiankowa 6, 02-495 Warszawa
NIP: 772-107-02-24
REGON: 364450570

2. Warsztaty odbywają się w pracowni mieszczącej się w Warszawie-Ursus, Rumiankowa 6 lub w innym miejscu wskazanym przez organizatora.

3. Warsztaty odbywają się w grupach maksymalnie 10-osobowych. Minimalna liczba uczestników to 3 osoby.

4. Wstępnej rezerwacji należy dokonać drogą mailową: margas.malgorzata@gmail.com lub telefoniczną 501 716 822.

5. Po zebraniu grupy minimalnej wyślę do osób, które zgłosiły chęć udziału potwierdzenie oraz prośbę o dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł. Wpłata ta jest bezzwrotna i stanowi gwarancję poważnego traktowania rezerwacji – tylko potwierdzenie wpłynięcia zadatku traktujemy jako pełną rezerwację miejsca na warsztatach. Rezerwację należy wpłacić na następujące konto bankowe: 15 1910 1048 2212  0007  1106 0001. Pozostałą część należności można zapłacić gotówką
w dniu warsztatów lub przelewem w dowolnym terminie poprzedzającym warsztaty.

6. Z przyczyn ode mnie niezależnych (np. niedokonanie wpłaty rezerwacyjnej przez część wstępnie zgłoszonych osób, skutkujące niezebraniem grupy minimalnej) pozostawiam sobie prawo do odwołania warsztatów.

7. Zakres i tematyka warsztatów, miejsce, cena i pozostałe warunki zostaną każdorazowo podane w Kalendarzu Warsztatów umieszczonym na stronie internetowej, dodatkowo na FB i blogu.

8. Udział w warsztatach organizowanych przez Pracownię Dekudeku jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na fotografowanie Kursantów oraz ich prac, a także na wykorzystanie wizerunku w materiałach promocyjnych prezentowanych w mediach, na stronie internetowej oraz w portalach społecznościowych.