Warsztaty

Warsztaty odbywają się w mojej pracowni, która mieści się
przy ul. Rumiankowej 6 w Warszawie, w dzielnicy Ursus.
Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany udziałem, wyślij zgłoszenie na adres e-mail:
margas.malgorzata@gmail.com
lub zadzwoń pod numer 501 716 822.
O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 Nie musicie nic ze sobą przynosić – wszystkie materiały i przybory dostaniecie na miejscu, a ozdobione przedmioty zabierzecie ze sobą.
W trakcie zajęć przewidziany jest niewielki poczęstunek oraz kawa, herbata i inne napoje.

Prośba: na warsztaty odnawiania mebli i decoupage’u ubierzcie się w strój „roboczy”, coś czego nie będzie szkoda ubrudzić farbą. Na czas warsztatów dostaniecie fartuszki i rękawiczki, ale w trakcie malowania łatwo się pochlapać farbą. W pracowni będziecie mogli zakupić farby, woski i inne preparaty marki Autentico.

Warsztaty malowania farbami kredowymi

Warsztaty odnawiania mebli
W trakcie tych warsztatów będziecie mogli odnowić i wystylizować niewielki mebel, który przyniesiecie ze sobą. Może to być krzesło, szafka nocna, kwietnik, niewielki stolik –  drewniane, ze sklejki lub płyty. Jeśli nie posiadacie takiego mebla, napiszcie do mnie, zaproponuję coś z oferty mojej pracowni. Ze względu na wymagania techniczne materiałów i ograniczony czas warsztatów, niemożliwe będzie wykonanie napraw stolarskich, np. klejenia. W trakcie warsztatów:
* wykonamy podstawowe naprawy (uzupełnianie ubytków),
* przygotujemy powierzchnię do malowania,
* opowiem o właściwościach farb kredowych i wosków,
* zaprezentuję różne techniki malowania farbami kredowymi: przecieranie, stylizacja woskami, malowanie wielowarstwowe, przecierki wielowarstwowe, zdobienie farbami i woskami metalicznymi, zdobienie przy pomocy szablonów i pianki Terrapieno oraz preparatu do transferów,
* omówię podstawowe narzędzie, techniki i preparaty do czyszczenia i odtłuszczania mebli,
miło spędzimy czas przy ciastku, kawie, herbacie i innych napojach.

Ubierzcie się w wygodny strój, taki, którego nie będzie szkoda zabrudzić. Fartuchy i rękawiczki ochronne otrzymacie na miejscu.

  • Czas trwania – około 5 godz.
  • Cena – 300 zł
  • Minimalna liczba uczestników – 3 osoby.

Regulamin warsztatów znajduje się tutaj: https://dekudeku.pl/regulamin-warsztatow

 

Warsztaty indywidualne
Zapraszam na warsztaty indywidualne odnawiania mebli, czyli spotka nie sam na sam. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi jest możliwość przekazania większej porcji wiedzy niż
na warsztatach grupowych, a całą swoją uwagę poświęcam  tylko jednej osobie. Termin takich warsztatów do uzgodnienia, również w środku tygodnia.
Czas trwania 4-5 godzin. Koszt 500 zł.
Voucher na takie warsztaty kupisz tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/voucher-na-indywidualne-warsztaty-odnawiania-mebli/

Warsztaty decoupage

Warsztaty przeznaczone są dla początkujących oraz niecierpliwych – pokażę jak w prosty sposób ozdobić pudełko, żeby stało się śliczną elegancką szkatułką. Dodatkowo, ozdobimy serduszko z akrylu, które może być dekoracją każdego miejsca, pomysłem na prezent lub zawieszką na  choinkę. Serce to także wstęp do kolejnych warsztatów – ozdabiania bombek. Ale to wkrótce.

Na warsztatach będziemy pracować z kolorową bejcą do drewna, farbą akrylową, papierem ryżowym, woskiem pozłacającym. Pokażę jak samemu zrobić chwościk w dowolnym kolorze oraz dowolnej długości.
Wszystkie materiały są w cenie, a ozdobione przedmioty zabierzecie do domu.

   • Czas trwania – około 3 godz.
   • Cena – 120 zł
   • Minimalna liczba uczestników – 3 osoby

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata całości (tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/warsztaty-decoupage/) lub zadatku 50 zł ( tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/zadatek-na-warsztaty-decoupage/). Zadatek jest bezzwrotny. Jeśli grupa nie zbierze się – warsztaty mogą zostać odwołane. W takim przypadku zwrócę pieniądze. Istnieje też możliwość umówienia się na inny termin.

Regulamin warsztatów znajduje się tutaj: https://dekudeku.pl/regulamin-warsztatow

Specjalna oferta warsztatowa
Warsztaty mogą być również przeprowadzone poza moją pracownią, w dowolnym miejscu, np. kluby, domy kultury. W takim przypadku wszystkie potrzebne materiały przywożę ze sobą, a cena jest taka sama jak w pracowni.
Mam również ciekawą ofertę na urodziny dziecka – prace techniką decoupage i mix mediową. Impreza urodzinowa może odbyć się w domu dziecka albo w wybranym przez rodziców miejscu. Termin do uzgodnienia.

 

Warsztaty makramy

To warsztaty przeznaczone dla początkujących w pleceniu sznurków. W trakcie zajęć dowiesz się:
* co to jest makrama i skąd się wzięła;
* jakie są rodzaje sznurków i co można z nich zrobić;
* jak odmierzyć odpowiednią ilość sznurka;
* jakie materiały i narzędzia będą potrzebne;
* nauczysz się podstawowych splotów oraz wykonasz makramę, którą zabierzesz ze sobą;
* po zajęciach otrzymasz drukowane [podsumowanie warsztatów, czyli informację o makramie, materiałach oraz fotograficzną indsrukcję zaplatania podstawowych węzłów i całej makramy.

   • Czas trwania – około 3 godz.
   • Cena – 140 zł
   • Minimalna liczba uczestników – 3 osoby

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata całości tutaj: https://dekudeku.pl/produkt/warsztaty-z-podstaw-makramy/ 
Jeśli grupa nie zbierze się – warsztaty mogą zostać odwołane. W takim przypadku zwrócę pieniądze. Istnieje też możliwość umówienia się na inny termin.

Regulamin warsztatów znajduje się tutaj: https://dekudeku.pl/regulamin-warsztatow

makrama, liście

Regulamin Warsztatów

Regulamin dotyczy warsztatów prowadzonych w Pracowni Dekudeku. Określa on zarówno przeprowadzenia zajęć, metody rezerwacji miejsc i dokonywania płatności.

1. Organizatorem warsztatów jest firma:
Pracownia Dekudeku Małgorzata Margas
Rumiankowa 6, 02-495 Warszawa
NIP: 772-107-02-24
REGON: 364450570

2. Warsztaty odbywają się w pracowni mieszczącej się w Warszawie-Ursus, Rumiankowa 6 lub w innym miejscu wskazanym przez organizatora.

3. Warsztaty odbywają się w grupach maksymalnie 6-osobowych. Minimalna liczba uczestników to 3 osoby.

4. Wstępnej rezerwacji należy dokonać drogą mailową: margas.malgorzata@gmail.com lub telefoniczną 501 716 822. Można też wykupić warsztaty w sklepie, zakładka Warsztaty.

5. Po zebraniu grupy minimalnej wyślę do osób, które zgłosiły chęć udziału potwierdzenie oraz prośbę o dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł. Wpłata ta jest bezzwrotna i stanowi gwarancję poważnego traktowania rezerwacji – tylko potwierdzenie wpłynięcia zadatku traktujemy jako pełną rezerwację miejsca na warsztatach. Rezerwację należy wpłacić na następujące konto bankowe: 15 1910 1048 2212  0007  1106 0001. Pozostałą część należności można zapłacić gotówką
w dniu warsztatów lub przelewem w dowolnym terminie poprzedzającym warsztaty.

6. Z przyczyn ode mnie niezależnych (np. niedokonanie wpłaty rezerwacyjnej przez część wstępnie zgłoszonych osób, skutkujące niezebraniem grupy minimalnej) pozostawiam sobie prawo do odwołania warsztatów.

7. Zakres i tematyka warsztatów, miejsce, cena i pozostałe warunki zostaną każdorazowo podane na stronie głównej, dodatkowo na FB.

8. Udział w warsztatach organizowanych przez Pracownię Dekudeku jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na fotografowanie Kursantów oraz ich prac, a także na wykorzystanie wizerunku w materiałach promocyjnych prezentowanych w mediach, na stronie internetowej oraz w portalach społecznościowych.