Media kreatywne

To produkty do postarzania, ozdabiania oraz uzyskiwania różnych ciekawych efektów dekoracyjnych.

Crackle Glaze

Jednoskładnikowy preparat  do tworzenia spękań pomiędzy warstwami farby kredowej.
Sposób użycia: Na pierwszą warstwę suchej farby kredowej Autentico Vintage, nałożyć cienką warstwę preparatu. Po wyschnięciu, pomalować powierzchnię drugą warstwą farby – farba zacznie pękać, tworząc efektowną siatkę uwidaczniającą kolor pod spodem.
Pojemność: 250 ml
KUP TERAZ

Klej do decoupage’u

Preparat do decoupage’u, zaprojektowany specjalnie do pracy z farbą kredową. Służy do przyklejania serwetek oraz do zabezpieczania powierzchni. Wykończenie matowe lub w połysku.
Pojemność: 250 ml
KUP TERAZ

Pianka Terrapieno

Lekka i szybkoschnąca pianka strukturalna do stosowania z bardzo cienkimi szablonami. Można ją barwić w masie dodając do 10% farby kredowej Autentico Vintage.
Sposób użycia: Przyłożyć szablon do powierzchni mebla, nałożyć piankę i zebrać nadmiar z powierzchni szablonu. Ostrożnie usunąć szablon i poczekać aż pianka wyschnie.
Pojemność: 500 ml
KUP TERAZ

Transfer Medium

Preparat do transferowania wydruku laserowego na powierzchnię malowaną farbą kredową. Dowolny wydruk na zwykłym papierze można w krótkim czasie trwale przenieść na malowany mebel lub dekorację.
Sposób użycia: posmarować powierzchnię suchej farby preparatem Art Medium, przyłożyć wydruk i docisnąć, aby nie tworzyły się pęcherzyki powietrza. Po 15 – 45 minutach przycisnąć do papieru lekko wilgotną gąbkę, następnie ostrożnie usunąć kartkę, a resztki papieru delikatnie zrolować zwilżonym w wodzie palcem. Powierzchnię trzeba zabezpieczyć cienką warstwą bezbarwnego wosku lub preparatem Autentico Sealer. (Uwaga: napis lub niektóre wzory wydrukować w lustrzanym odbiciu).
Pojemność: 250 ml