Preparaty

Przeznaczone są do przygotowania powierzchni mebli do malowania – zmywania starych powłok, odtłuszczania,
zwiększenia przyczepności farby do podłoża oraz zabezpieczenia przed plamami.

Preparat podkładowy Primer

primer, farba podkładowa

Zabezpiecza farbę przed zabrudzeniami powstałymi od istniejących plam, izoluje brudzące bejce i inne preparaty, którymi został nasączony stary mebel, zwiększają także krycie farby. Nakładać pędzlem lub wałkiem. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Kolor biały, pojemność litr.
KUP TERAZ

Preparat podkładowy Undercoat

Zabezpiecza farbę przed zabrudzeniami powstałymi od istniejących plam, izoluje brudzące bejce i inne preparaty, którymi został nasączony stary mebel, zwiększają także krycie farby. Nakładać pędzlem lub wałkiem. Do stosowania wewnątrz. Szczególnie polecany jako podkład pod tak trudne kolory jak żółcie i czerwienie.
Kolor szary, pojemność litr.
KUP TERAZ

Bio Strip

Preparat do zmywania farb, wosków i lakierów. Usuwa zbędne powłoki z drewna, metalu, tworzyw sztucznych, szkła. Przed użyciem dokładnie wymieszać, nie rozcieńczać. Nakładać pędzlem lub wałkiem, odczekać około 30 minut, zeskrobać szpachelką resztki starych powłok i wytrzeć powierzchnię wilgotną szmatką. Jeśli to konieczne powtórzyć czynności. Pracować w rękawiczkach i okularach ochronnych.
Pojemność 500 ml.
KUP TERAZ

Omniclean

Preparat do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni mebla przed malowaniem. Stosować rozcieńczony w proporcji 1 część preparatu na 10 części wody. Należy zachować odpowiednie środki ostrożności – chronić twarz i oczy, pracować w rękawiczkach, w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
Pojemność litr lub 250 ml.
KUP TERAZ