Saltwash cd.

Opublikowano - 1 czerwca 2018 / Autor - Dekudeku / Kategoria - Farby kredowe, Różne pomysły

O moich próbach (porażkach i sukcesach) stosowania preparatu Saltwash pisałam TUTAJ Obiecałam, że pokażę kilka innych rzeczy „muśniętych morską bryzą”, jak to napisał producent. Historia tych przedmiotów związana jest
z poznaniem Agaty
 – ogromnej miłośniczki shabby chic. Zaczęło się od tego, że przemalowałam jej ramę lustra, półkę i dwa krzesła na szary kolor z przecierkami. Wyszło bardzo fajnie, więc Agata zaproponowała mi zrobienie obrazu-zegara. Podjęłam to wyzwanie z ochotą, zrobiłam nawet tutorial, który pokażę w jednym z kolejnym postów.

Ale miało być o Saltwash. Agata wymarzyła sobie maleńką, nietypową szafeczkę z palet; taką pod wymiar, aby służyła jako szafka nocna. Zrobiłam taką szafkę i wykończyłam jej powierzchnię stosując Saltwash i farby kredowe Autentico w kolorach: French Grey i Casa Blanca. Moim zdaniem wygląda rewelacyjnie.

http://dekudeku.pl/co-to-jest-saltwash/

Na szafce stoi konewka w stylu shabby chic, „spękana” preparatem jednoskładnikowym.

Kolejnym pomysłem Agaty była „cementowa” doniczka. Na zwykłą plastikową doniczkę nałożyłam Saltwash rozrobiony z farbą kredową. Wcześniej odbiłam kilka wzorów pianką  Terrapieno.

saltwash vintage shabby chic

Prawda że wygląda jak z betonu? A tak wyglądała wcześniej:

saltwash vintage shabby chic

A jeśli chodzi o pomysły Agaty, to nie jest koniec. Już wkrótce pokażę jak zakamuflowałam stację pogody i router, a z ramki zrobiłam zegar! 

Tagi: , , , ,