O mnie

Pracownia Dekudeku Małgorzata Margas

Uwielbiam odnawiać stare meble i przedmioty, takie „po przejściach”, które odzyskują dawny blask i choć nie zawsze nadają się do użytku, to cieszą oko. Wyzwaniem jest też malowanie nowych mebli – bez charakteru, uroku, produkowanych masowo, po prostu nijakich. Sposobem na nie są farby kredowe, które w mojej Pracowni można kupić albo wziąć udział w warsztatach posługiwania się nimi.

Nazywam się Małgorzata Margas i od kilku lat piszę bloga pracowniadekudeku.blogspot.com (obecnie przeniesionego TUTAJ).
Od niedawna jestem swoją własną szefową – prowadzę pracownię odnawiania i malowania mebli farbami kredowymi oraz ozdabiania przedmiotów techniką decoupage’u – Pracownię Dekudeku.

odnawianie mebli Pracownia Dekudeku Małgorzata Margas

Dzielę się swoją wiedzą na warsztatach, które organizuję u siebie w pracowni lub wyjazdowo, na zaproszenie klubów, klubików, domów kultury itp.
A ponieważ z wykształcenia jestem pedagogiem (nawet specjalnym), odzywa się we mnie belfer i prowadzenie zajęć sprawia mi ogromną przyjemność.

Gdy już znudzę się farbami, lakierami i pędzlami, siadam do maszyny i szyję albo biorę w ręce druty i dziergam. Odpoczywam czytając lub oglądając kabarety.